Od lęku do wolności - konferencja kobiet

Zapraszamy na kolejne wyjątkowe spotkanie kobiet ze wszystkich stron. Spotykamy się w listopadową sobotę 18.11.2023 w Gdańsku, aby wspólnie zająć się tematem lęku z Bożej perspektywy.

Jak zwykle będzie to czas wzmocnienia, inspiracji i relacji.

Wysłuchamy historii kobiet, które zmagały się ze strachem, będziemy mogły o tym porozmawiać w małych grupach. Wspólnie zwrócimy wzrok na Boga poprzez muzykę i inne formy, aby nabrać sił, nadziei i wziąć Go za rękę.

Każda dziewczyna jest zaproszona, Twoja koleżanka również.

Dieta, a strach

To nie wszystko! W programie również warsztaty z dietetykiem. Okazuje się, ze nasz sposób odżywiania ma wpływ na nasze emocje – w tym lęk, strach, zamartwianie się!

Tym tematem zajmie się dietetyk Natalia Bobowik. Co mówi o sobie Natalia?

Jestem dietetykiem klinicznym z wielkim zamiłowaniem do psychologii oraz naturalnych metod wspierania organizmu. W swojej pracy patrzę na człowieka holistycznie. Analizuję jego obecne żywienie i styl życia (sen, poziom stresu, regenerację) oraz biorę pod uwagę przeszłość – choroby, leczenie, stosowane diety i wiele innych rzeczy. 

konferencja kobiet Dziewczyny Się Spotykają

Psychologia, a strach

Poza tym porozmawiamy o lęku z psychologicznego punktu widzenia. Nasza znajoma terapeutka Ewa Giska podzieli się fachową wiedzą w tym temacie.

Lęk, a strach

Lęk to siła, która potrafi w mocny sposób zatrzymać życie człowieka. O ile strach ma nam sygnalizować o zagrożeniach i jest naszym „bezpiecznikiem”, o tyle lęk lubi rozlewać się jak powódź, zalewając umysł i duszę wyobrażeniami, dotyczącymi przyszłości.

Podczas wykładu opowiem Ci o „fizjologii lęku”, o grze umysłu, usłyszysz coś ciekawego o „martwieniu się” oraz dowiesz się w jakie „ubranka” lubi przebierać się lęk.

A wszystko po to, by ujawnić zamysły wroga, byś żyła życiem pełnym pokoju i wolności, krocząc drogą swojego przeznaczenia.

Zaprasza serdecznie
Ewa Giska

Od lęku do wolności | Moving from fear into freedom | Від страху до свободи

Osobiste historie

Nasze spotkanie obfitować będzie w wiele osobistych historii, którymi podzielą się osoby z bardzo różnymi życiowymi doświadczeniami. 
Oprócz nich wystąpią ekspertki z dziedziny  dietetyki i psychologii.

 

Dziewczyny się spotykaja - konferencja od leku do wolnosci
Dziewczyny się spotykaja - konferencja od leku do wolnosci


Adres

Miasto Space Grunwaldzka 355, Gdańsk

Parking

Jeżeli ktoś zdecyduje się na przyjazd samochodem, to na miejscu wpisz nr rejestracji - parking będzie wtedy za darmo na 2 godziny, potem trzeba to powtórzyć (można tylko raz), a potem najlepiej wykupić bilet lub od razu wykupić na cały dzien.

dziewczynysiespotykaja
Od lęku do wolności | Moving from fear into freedom | Від страху до свободи

Zobacz, jak było poprzednim razem

Obejrzyj film

Od lęku do wolności | Moving from fear into freedom | Від страху до свободи
Przewiń na górę