Wesprzyj działania DSS!

WESPRZYJ NAS

MODLITWA

Wierzymy w moc modlitwy – dlatego prosimy – wspieraj nasze działania regularną modlitwą – dopisz nas do swojej listy modlitewnej!

Jeżeli TY masz jakieś prośby, to śmiało – dawaj znać. Nasz zespół modli się regularnie o ludzi, sprawy, uzdrowienia, rozwiązania problemów, słowem wszystko przedkładamy Bogu. A On pomaga i daje rozwiązania, o których nam się nie śniło!

Napisz: kontakt[at]dziewczynysiespotyka.pl

Oczywiście w miejsce [at] wstaw @.

FINANSE

Aby realizować naszą misję docierania do innych kobiet z przesłaniem nadziei pochodzącej od Pana Boga ponosimy wydatki wymienione niżej.

Roczne wydatki:

 • opłata roczna ZOOM 149,9 USD, czyli około 600 zł rocznie
 • opłata roczna utrzymania tej strony www 1000 zł (serwer, domena, certyfikat bezpieczeństwa)
 • reklama na Facebooku – chcemy docierać do nowych osób – koszt roczny 500 zł
 • nagrywanie i obróbka video nowych historii z życia z Bogiem – 50 zł/1 film. W 2021 chcemy nagrać przynajmniej 10 takich historii, co w sumie daje 500 zł.

Zobacz podsumowanie 2020 Dziewczyny Się spotykają: tutaj

W sumie koszty roczne to około 2600 zł.

Jeżeli chcesz być częścią tej misji, jeżeli korzystasz z naszych spotkań (wpisów, filmów), jeżeli mają one dla Ciebie wartość, to dołóż się!

Aby pokryć roczne koszty potrzebujemy 25 osób, które złożą się po 104 zł. Będziesz jedną z nich? Można dołożyć się jednorazowo, można tę kwotę rozłożyć na raty. Można ustawić zlecenie stałe. Można wpłacić więcej, można wpłacić mniej. Będziemy wdzięczne za każdą kwotę, to pomoże nam nadal działać.

Oto namiary na konto:

II KChB

ul. Konrada Leczkowa 27
80-143 Gdańsk

Numer konta bankowego: 17 1090 1098 0000 0001 4678 4810 UWAGA! KONIECZNIE WPISZ W TYTUŁ: DSS

REALIZACJA ZAŁOŻEŃ ROKU 2021

STAN NA 7.04.2021

 1. Zobacz prawdziwe historie życia, które do tej pory opublikowałyśmy:

2. Spotkania z serii OTULONA (styczeń – kwiecień 2021) – wszystkie informacje tutaj

3. Koniecznie zobacz nasz eBook Lek na odrzuceniehttps://dziewczynysiespotykaja.pl/lek/ – premiera – kwiecień 2021

4. Spotkania z serii PODRÓŻE – od kwietnia 2021 – wszystkie informacje tutaj – Zapraszamy!

Zobacz, co o naszych spotkaniach myślą uczestniczki:

 • Ten cykl i książka na podstawie, której przygotowywane są spotkania, okazała się przełomowa.
 • Jestem bardzo wdzięczna za spotkania “Otulona”. Dają mi wiele radości, szczególnie w tym jesiennym czasie, gdy ciemno za oknem i energii ubywa, a po spotkaniu “Otulona” znów jej przybywa :-).
 • Treści spotkań są bardzo piękne, pokazują, że mimo odrzucenia w różnych sytuacjach i tak można być szczęśliwym. I że Pan Bóg się o mnie zatroszczy, więc nie ma sensu się zbytnio martwić.
 • Każde spotkanie i tematy dotykają głęboko serca i są jak plaster miodu.
  Zrozumienie Bożej miłości do mnie, tak po prostu do mnie i dla mnie wciąż przerasta moje wyobrażenie.
 • Ekipa babek prowadzących to dla mnie duchowy team. Prawdziwie stworzony i zawiązany przez same niebo <3
 • Wcześniej często czytałam Pismo Święte odczytując wersety opacznie, kalecząc się nimi-łatwo to zrobić mając w sercu obraz wymagającego i wiecznie niezadowolonego Boga. Dziś na te same wersy patrzę inaczej- jak choćby na hymn o miłości- nie jako opis wymagań do mnie, a raczej opis tego jaką miłością kocha mnie Bóg. To tylko jedno z moich odkryć ze spotkań.
 • Spotkania umocniły we mnie przekonanie, że jedynym sensownym sposobem przeżycia swojego czasu tu na ziemi jest spędzenie go na poznawaniu Boga i na tworzeniu relacji z Nim już teraz. Cieszę się, że “Otulona” stała się częścią mojej historii poszukiwań Boga.
 • Spotkania z Wami są dla mnie wielkim wyzwaniem. Odpowiedzią na moje modlitwy. I wyciągają mnie siłą z ukrycia…To się mogło wydarzyć właśnie on-line. Dziękuję!!!!!
 • Bardzo mi dzisiejszy temat rozważań pomógł spojrzeć na moje problemy z perspektywy Słowa Bożego. Są sprawy, które od dawna ciążą mi i kiedy słyszę jak otwarcie potraficie mówić o trudnych rzeczach i w jaki sposób Bóg zmienia i kształtuje myślenie, zaczynam z większą odwagą patrzeć na zmiany, które chciałabym aby weszły w moje serce.
 • To było praktyczne spotkanie – zachęcające do prawdziwej przemiany życia. Jestem zachęcona, by przebaczać innym, nie pozwalać, by w moim sercu tkwiła gorycz, użalanie się nad sobą, gniew, urazy i inne toksyczne i niszczące uczucia.
 • Dziękuję Bogu za Was
 • Mimo, że to spotkania on-line i nie miałyśmy okazji spotkać się “w realu”, to czujemy się tutaj jak stare, dobre przyjaciółki! Bezcenne!
  Bardzo cenne treści, cenne myśli, wartościowy czas w małych grupkach
 • Cenię sobie to, że rozmawiamy na tematy ważne – szczerze i głęboko.
 • Poruszyły mnie historie kobiet, które dzieliły się swoimi zmaganiami i zwycięstwami na drodze do przebaczenia.

REALIZACJA ZAŁOŻEŃ ROKU 2020
Zobacz filmy, które nagrałyśmy w 2020:

Zobacz podsumowanie 2020 Dziewczyny Się spotykają: tutaj

Przewiń do góry