Zawsze piękna

Zawsze piękna_8_09_2020_DSS

Hej Dziewczyny!
8 września (wtorek), godz. 18:30 spotykamy się STACJONARNIE! Po długiej przerwie znowu ruszamy ze spotkaniami w Oliwskim Ratuszu Kultury. Zapraszamy na spotkanie, na które mamy ograniczoną ilość miejsc (zasady bezpieczeństwa niżej).

ZAWSZE PIĘKNA

Podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko źle ubrane. Metamorfozy kobiet pokazane w różnych programach, relacjach na Youtube’ie wydają się sprawiać cuda. Czy naprawdę wystarczy kilka tricków, by uwierzyć w swoją wartość, nabrać pewności siebie i rozwiązać życiowe problemy?

Gościem spotkania dla kobiet będzie stylistka, ekonomistka i tłumaczka, a prywatnie pasjonatka życia z kawą w dłoni i bliskimi ludźmi u boku – Monika Bartosik. Nie będzie to tylko warsztat typu: Jak mam się ubrać, żeby dobrze wyglądać? czy Jak ubraniem wyrazić siebie? Choć poruszymy te tematy, jednak zastanowimy się również nad źródłem ponadczasowego piękna, niezależnego od wieku i okoliczności życia. Kto nadaje nam wartość, która nie znika, gdy zrzucamy ubranie i zmywamy makijaż?

Do poszukiwania odpowiedzi na to pytanie zapraszamy wszystkie dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe.

BILETY

19,65 zł – dla dziewczyn, które szybciej zarezerwują miejsce i zdąża na tańszą pulę biletów. UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER – zniżka, zapisz się tu: https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter

Bilety kupisz: TUTAJ


Rejestracja:
Rejestrację zaczynamy od godziny 18:10, wszystkie dziewczyny, które przyjdą wcześniej zapraszamy do skorzystania z oferty kawiarni obok: Tu można marzyć.
Adres:
Oliwski Ratusz Kultury, ul.Opata Jacka Rybickiego 25 w Gdańsku Oliwie.

📍ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

  1. Wszyscy przebywający w naszym obiekcie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem.
  2. Prosimy o utrzymanie dystansu 1,5 metra pomiędzy innymi osobami i zajmowanie tylko wyznaczonych i wskazanych miejsc na widowni.
  3. Każda z uczestniczek zobowiązana jest do wypełnienia pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia o stanie zdrowia. Druki te będą dostępne przed wejściem na wydarzenie.

📍Zasady ewentualnego zwrotu biletów:
d
o 6.09.2020 – zwracamy koszt biletu potrącony o prowizję Evenea
od 7.09.2020 – nie zwracamy kosztów zakupionych biletów ze względu na koszty poniesione na przygotowanie spotkania

UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER – zniżka. Zapisz się tu: https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter

Przewiń na górę