Zawsze piękna – wiosenne spotkanie dla dziewczyn przenosimy na wrzesień 2020

zawsze piękna

Hej dziewczyny!

Podobno nie ma kobiet brzydkich, są tylko źle ubrane. Metamorfozy kobiet pokazane w różnych programach, relacjach na Youtube’ie wydają się sprawiać cuda. Czy naprawdę wystarczy kilka tricków, by uwierzyć w swoją wartość, nabrać pewności siebie i rozwiązać życiowe problemy?

Gościem czternastego spotkania naszego projektu dla kobiet będzie stylistka, ekonomistka i tłumaczka, a prywatnie pasjonatka życia z kawą w dłoni i bliskimi ludźmi u boku – Monika Bartosik. Nie będzie to tylko warsztat typu: Jak mam się ubrać, żeby dobrze wyglądać? czy Jak ubraniem wyrazić siebie? Choć poruszymy te tematy, jednak zastanowimy się również nad źródłem ponadczasowego piękna, niezależnego od wieku i okoliczności życia. Kto nadaje nam wartość, która nie znika, gdy zrzucamy ubranie i zmywamy makijaż?

Do poszukiwania odpowiedzi na to pytanie zapraszamy wszystkie dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe.

Bilety:

19,00 zł – dla dziewczyn, które szybciej zarezerwują miejsce i zdąża na tańszą pulę biletów. UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER – zniżka https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter
25 zł – dla dziewczyn, które zdecydują się na przyjście trochę później . UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER – zniżka https://dziewczynysiespotykaja.pl/newslette

Bilety kupisz: https://app.evenea.pl/event/zawsze/


Rejestracja:
Rejestrację zaczynamy od godziny 18:10, wszystkie dziewczyny, które przyjdą wcześniej zapraszamy do skorzystania z oferty kawiarni obok: Tu można marzyć.
Adres:
Oliwski Ratusz Kultury, ul.Opata Jacka Rybickiego 25 w Gdańsku Oliwie.

Zapraszamy!

Zasady ewentualnego zwrotu biletów:

Do 1.04.2020 – zwracamy koszt biletu potrącony o prowizję Evenea

do 7.04.2020 – zwracamy 50% kosztów

Po 7.04.2020 – nie zwracamy kosztów zakupionych biletów ze względu na koszty poniesione w przygotowanie spotkania

UWAGA! DLA ZAPISANYCH NA NASZ NEWSLETTER – zniżka https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter

Przewiń do góry