Bóg jest dobry!

Bóg ma wszystko pod kontrolą

Cześć Dziewczyny,

Dzisiaj Wam powiem, że trzeba pamiętać o pewnych prawdach:

  • Bóg ma wszystko pod kontrolą
  • Bóg jest dobry

Jestem przekonana, że ten wirus może być błogosławieństwem. To jest czas kiedy każdy – ja i Ty uświadamiamy sobie bardzo mocno, że nie jesteśmy samowystarczalni. Większość z nas żyła sobie spokojnym, fajnym, miłym życiem  i to działo się jeszcze w zeszłym tygodniu. Tylko kilkoro z nas poważnie traktowało to zagrożenie. Dziś mamy już inna rzeczywistość.

Na wielu z nas padł strach. Na mnie też. Ale z wielu miejsc Biblii o oraz od wielu bliskich mi znajomych słyszę słowa wypowiedziane przez Pana Jezusa „Nie lękajcie się”. Bóg jest dobry.

Jest to czas, że intensywnie szukamy pomocy, wsparcia, wielu z nas znowu sięgnie do Biblii i zacznie chłonąc jej zbawienne słowa otuchy. Wielu z nas przybliży się do Boga i a on przybliży się do nich.

Wielu z nas postanowi zaufać Jezusowi, jako swojemu zbawicielowi. Bo to jest ten czas. To jest Czas łaski. Bóg daje nam łaskawie ostrzeżenie, że nie jesteś sobie sama pomóc i daje nam dzisiaj czas na przyjście do niego. A on czeka dzisiaj na Ciebie. Bóg ma wszystko pod kontrolą.

Zrób kilka kroków:

  1. Zaufaj mu. 
  2. Uznaj swój grzech i bezsilność. 
  3. Wyznaj to Bogu. 
  4. Odbierz jego darmowe przebaczenie. 

Wyraź te wszystkie cztery kroki w takiej lub podobnej modlitwie:

Boże, dzisiaj jak nigdy potrzebuję Ciebie. Potrzebuję pokoju. Wyznaję, że popełniłam wiele grzechów w tym, grzech pychy że Ciebie nie potrzebuję. Żałuję tego i oddaję dzisiaj każdy taki grzech. Dziękuję, że Pan Jezus – Twój Syn umarł za mnie, abym dzisiaj mogła przyjąć wiarą, za darmo jego zbawienie. Chcę wziąć z Twoich rąk wybawienie i pokój. Dziękuję, że mogę dzisiaj stać się Twoim dzieckiem a ty mnie nie porzucisz i nie opuścisz. Amen

pozdrawiam Cię – Ola

Przewiń na górę