koncert Ania Świątczak - DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ

KONCERT “Kobieta w drodze”

Zapraszamy na koncert  dedykowany kobietom z okazji marcowego święta. Chcemy zabrać Was w pełną muzyki podróż, która opowiada o życiu jednej z nas.

Koncert jest wybitnie „postny”, ponieważ opowiada o prawdziwej przemianie życia. Kto pamięta Anię Świątczak sprzed lat i trochę zna jej historię…zobaczy cud. No, ale o tym na koncercie.

Ania z zespołem będą naszym przewodnikiem przez podróż zmagań, radości i poszukiwań.

Ania jest absolwentką Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II st. im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Kilka lat była wokalistką w zespole Ich Troje. Jest kobietą w drodze, na której została odnaleziona przez Pana Boga. Od tego momentu jej podróż zmieniła swój cel, pojawiły się nowe wartości i inne priorytety, a co najważniejsze Ania zyskała stałego i najlepszego towarzysza. O tym z pasją śpiewa, dzieląc się podróżniczymi odkryciami śmiało, szczerze i z ogromnym poczuciem humoru. 🙂

Zapraszamy wszystkie kobiety wraz ze swoimi mężczyznami! Niech ten wieczór będzie przemiłym i inspirującym przystankiem dla nas wszystkich, na którym nabierzemy sił, zastanowimy się dokąd i z kim podążamy.
Dziewczyny – zabierajcie swoje koleżanki, mamy, siostry, córki!
Panowie- zapraszajcie swoje cenne kobiety na ten wyjątkowy koncert.

Do zobaczenia 20 marca 2019!

Rezerwujcie bilety! www.koncertAni.evenea.pl

Organizator: DZIEWCZYNY.SIE.SPOTYKAJA – inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet opartych o wartości chrześcijańskie. Facebook: DZIEWCZYNY.SIĘ.SPOTYKAJĄ – http://bit.ly/Dziewczynyss

foto by Magdalena Garrison Photography

Przewiń na górę