Warsztaty stacjonarne z Dziewczyny się spotykają

Warsztaty z Dziewczyny Się Spotykaja

Zorganizuj spotkanie stacjonarne dla kobiet w swoim mieście, a my przyjedziemy aby przeprowadzić wartościowe warsztaty! Sprawdź terminy na jesień – zimę 24/25

Czy chcesz zorganizować wartościowe spotkanie dla kobiet, ale nie masz pomysłu na jego przebieg? Pomożemy! Mamy gotowe scenariusze na kilka ważnych tematów. Gwarantujemy, że uczestniczki wyjdą zbudowane, zachęcone i wzmocnione. 


Tematy warsztatów

Warsztat nr 1: Przebaczyć samej sobie

Przebaczenie jest bardzo ważną kwestią w naszym życiu. Jego brak powoduje, że nie możemy nawiązać głębokich relacji, tkwimy w zranieniach, pielęgnujemy urazę. Często nie rozpoznajemy nieprzebaczenia, które w nas jest. Warto zastanowić się, jak czujemy się same ze sobą i czy nosimy w sobie ciężar nieprzebaczenia samej sobie. W procesie każdych zmian najlepiej zacząć zawsze od siebie. Wykorzystaj tę szansę i weź udział w naszych warsztatach. Wskażemy Ci drogę, jak spojrzeć na siebie z poczuciem pełnej akceptacji. Jesteś piękna, cenna i przede wszystkim ukochana!

Jestem bowiem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani żadne duchowe moce, ani teraźniejszość, ani przyszłość, ani to, co wywyższone, ani to, co poniżone, ani żadne inne stworzenie nie jest w stanie oddzielić nas od miłości Boga, objawionej w Chrystusie Jezusie, naszym Panu.

List do Rzymian 8,38-39

Czas trwania: 2,5 – 3 godziny

Skontaktuj się: kontakt@dziewczynysiespotykaja.pl


Warsztat nr 2: Wyznaczanie życiowych celów i ich skuteczna realizacja

Wyznaczanie życiowych celów i ich skuteczna realizacja
Nie wiem jak wy ale ja (Olga) uwielbiam zatrzymywać się od czasu do czasu i spoglądać z lotu ptaka na moje życie. Zastanawiam się gdzie jestem, przyglądam się różnym dziedzinom życia, wyrażam wdzięczność, modlę się i proszę Boga o inspirację, w którym kierunku iść, co robić aby czas jaki mam na ziemi od Niego wykorzystać najlepiej jak się da.
I właśnie dlatego przygotowałyśmy warsztat podczas którego zadajemy kilka kluczowych pytań aby Twój czas nie przelatywał Ci przez palce, aby to, na co mamy wpływ nam nie umknęło. Naszym celem jest to aby tak zainspirować Cię do zarządzania swoim czasem, by mieć poczucie satysfakcji i wdzięczności względem Boga, że z Jego pomocą dokonałaś zmian i jesteś w lepszym miejscu niż 12 miesięcy temu.
A więc jeżeli jesteś otwarta na takie wyzwanie i masz ochotę się na chwilę zatrzymać, to serdecznie Cię zapraszamy już dziś. Zorganizuj spotkanie, a my na nie przyjedziemy 😊

Naucz nas liczyć nasze dni, abyśmy przywiedli serce do mądrości.

Psalm 90:12

Podczas spotkania:

 • odpowiesz sobie na kilka ważnych pytań
 • wybierzesz dziedzinę życia, nad którą chcesz pracować
 • uzyskasz inspirację od innych (będziesz pracować w grupie jak i sama)
 • wyjdziesz z pomysłami na zmianę
 • otrzymasz zachętę, wzmocnienie i modlitwę

Czas trwania: 2,5 godziny

Skontaktuj się: kontakt@dziewczynysiespotykaja.pl


Warsztat nr 3: Myśli kontrolowane – czyli osądzanie, a rozsądzanie

O tym jak wykryć w sobie krytyka i pozbyć się go, lub przynajmniej zmniejszyć jego odziaływanie

 • Czy ludzie, z którymi masz do czynienia czują się swobodnie w twoim towarzystwie?
 • Czy rozwijasz ludzi w samodzielności, czy chcesz ich kontrolować?
 • Czy ludzie przebywający w twojej obecności czują się zagrożeni, czy uwolnieni?
 • Czynisz z ludzi spontanicznych, twórczych, czy wzbudzasz w nich lęk?
 • Czy zachęcasz ludzi, afirmujesz i motywujesz?
 • Czy okazujesz łaskę? – łatwo przebaczasz, odpuszczasz, dajesz drugą, trzecią … dziesiątą szansę?

Nie sądźcieabyście nie byli sądzeni; Albowiem jakim sądem sądzicie, takim sądzeni będziecie, i jaką miarą mierzycie, taką wam odmierzono będzie.

Ewangelia Mateusza 7,1

Na te i inne głębokie pytania odpowiadamy podczas tego warsztatu. To szczere wejrzenie w głąb siebie, swoje motywacje, ułomności, lęki i mity w które wierzymy.
Zapraszamy na fascynująca podróż – pełną wybojów, trudnych odkryć o samej sobie lecz prowadzącą do uwolnienia od pewnych natrętnych nawyków i przyjęcia łaski i przebaczenia sobie oraz innym od kochającego Boga.

Czas trwania: 1,5 godziny

Skontaktuj się: kontakt{@}dziewczynysiespotykaja.pl


Warsztat nr 4: Obdarowana

Z Biblii dowiadujemy się, że jesteśmy obdarowane bezwarunkową miłością, poczuciem bezpieczeństwa, niezachwianą tożsamością dzieci Bożych i mamy dla Niego wartość przewyższająca nasze wyobrażenia. Kochający Ojciec – Bóg ma to wszystko dla Ciebie. Dlaczego więc tak trudno jest nam wziąć te dary z Jego ręki? Dlaczego zmagamy się z myśleniem o Bogu jako o kochającym Ojcu? Dlaczego nie potrafimy w pełni przyjąć tożsamości dziecka Bożego?

Podczas naszego warsztatu wnikliwie przyjrzymy się przeszkodom, które stoją na drodze, aby żyć obfitym życiem, które obiecuje Bóg. Zajrzymy głęboko do naszego serca, odkryjemy czające się tam warownie, kłamstwa, rany, deficyty i wypracowywane latami techniki przetrwania. Przygotuj się na operację na otwartym sercu.

Przejdziemy przez proces oczyszczenia, aby dojść do odnowienia tej rodzicielskiej relacji i abyś uwierzyła, że jesteś ukochaną córką Boga, w której ma upodobanie. Z Bożą pomocą ta operacja na pewno się powiedzie.

Zapraszam

Olga Nerc


Warsztat dla małżeństw

20 rad na 20 lat – spotkanie dla małżeństw i narzeczonych

Czy kiedykolwiek usłyszeliście aż DWADZIEŚCIA sprawdzonych rad na udane małżeństwo podczas JEDNEGO spotkania?

Czy nie warto skorzystać z doświadczeń pary z ponad 20-letnim stażem małżeńskim?

Ola i Filip odkryją przed Wami wiedzę tajemną, którą pieczołowicie gromadzili przez dwa dziesięciolecia 

Podczas spotkania “20 rad na 20 lat” nie będziemy zachęcać do brania kredytu, lecz do zainwestowania w jedną z najcenniejszych życiowych relacji – Twoje małżeństwo. Zapraszamy pary małżeńskie i narzeczeńskie, chłopaków i dziewczyny.

CO ZYSKACIE?

 • 20 lat doświadczeń w 1,5 godzinnej pigułce – to oszczędność czasu i przynajmniej kilku małżeńskich rozczarowań,
 • Gotowy przepis na powodzenie twojego związku*
 • “Odhaczoną” randkę w przystępnej cenie
 • Punkty dodatnie u małżonka
 • Inspirację i motywację do rozwoju Waszego małżeństwa

Zorganizujcie opiekę nad dziećmi, zaproście znajomych i do zobaczenia!

*przy zastosowaniu wszystkich 20 rad łącznie

Warsztaty prowadzą Olga i Filip Nerc – małżeństwo z 25 letnim stażem.

Skontaktuj się: kontakt@dziewczynysiespotykaja.pl


Warsztaty w przygotowaniu

 • Moja tożsamość w Bogu – zapytaj o te warsztaty – Skontaktuj się: kontakt{@}dziewczynysiespotykaja.pl
 • Boomersi, Milenialsi, Generacja Z i Alfa – jak zrozumieć różne pokolenia w rodzinie, kościele, miejscu pracy – zapytaj o te warsztaty – Skontaktuj się: kontakt{@}dziewczynysiespotykaja.pl
Przewiń na górę