Otulona – spotkania on-line dla dziewczyn

Otulona -spotkania on-line Dziewczyny Się Spotykają

Kiedy zawieje jesienny wiatr szukamy bezpiecznego, ciepłego miejsca najlepiej z kocem, dobrą herbatą, książką w ręku. Kiedy zawieje zimny wiatr niesprzyjających okoliczności, nieudanych relacji, strachu i niepokoju potrzebujemy OTULENIA miłością i akceptacją i pewnością, że jest ktoś, który jest stabilny, niezmienny w swojej miłości w stosunku do nas.
Takie ciepło niezależne od zewnętrznej temperatury, takie OTULENIE daje nam sam Pan Bóg. Dołącz do spotkań OTULONA od września 2020.
Nasze spotkania będą przeplatane spotkaniami stacjonarnymi odbywającymi się w Gdańsku.

Daty najbliższych spotkań on-line OTULONA:

22.09, 20.10, 17.11 – Spotykamy się o godzinie 19:00. Nasze spotkania będą trwały około 1,5 godziny. Link do spotkania wysyłamy osobom zapisanym na nasz newsletter. Zapisz się na newsletter.

Za nami:

OTULONA #1 (22.09) – zobacz podsumowanie tutaj.

W tej serii będziemy przerabiać książkę Niechciana autorki Lysa Terkeurst. Podczas spotkań będziemy opowiadać o rożnych sytuacjach odrzucenia, których każda z nas doświadczyła. To może być odrzucenie Twojej kandydatury w aplikacji o pracę, to może być odrzucenie w koleżeńskiej relacji, to może być odrzucenie w małżeństwie/narzeczeństwie. To może być poczucie, że nikt się Tobą nie interesuje, lub doświadczenie odepchnięcia przez najbliższych, rodzinę.

Będziemy patrzeć na takie sytuacje i odnosić się do Pana Boga, Jego Słowa. Szukać jego OTULENIA, akceptacji, pocieszenia, prawdy, będziemy wypełniać nasze myśli tym co mądre, prawdziwe, co się liczy, co szlachetne, dobre. Tylko Słowo od naszego Stwórcy może dodać nam otuchy, radości, nadziei i wiary. Bo to On nas najlepiej zna.

Dobrze będzie abyś miała tę książkę na spotkaniach, jednak nie jest to obowiązkowe.

Zapisz się na newsletter

Nasze spotkania stacjonarne są ogłaszane na blogu, na naszym fanpage’u FB https://www.facebook.com/DziewczynySieSpotykaja i Instagramie instagram.com/dziewczyny.sie.spotykaja/ . Możesz zapisać się też na nasz Newsletter i być na bieżąco z wydarzeniami i wpisami na blogu https://dziewczynysiespotykaja.pl/newsletter.

Oto kilka opinii o poprzednim on-linowym cyklu UKOJONA:

 • Bardzo mi się podobało, było sprawnie, przejrzyście, w porządku i harmonii
 • Bardzo cenne treści, super atmosfera, dzięki Bogu dobra jakość połączenia
 • Zachęcające, mimo konieczności odosobnienia można mieć kontakt z wierzącymi kobietami.
 • Cieszę się, że wpadłyście na pomysł, żeby w ten sposób się spotykać. Bardzo mi dzisiejszy temat rozważań pomógł spojrzeć na moje problemy z perspektywy Słowa Bożego. Są sprawy, które od dawna ciążą mi i kiedy słyszę jak otwarcie potraficie mówić o trudnych rzeczach i w jaki sposób Bóg zmienia i kształtuje myślenie zaczynam z większą odwagą patrzeć na zmiany, które chciałabym aby weszły w moje serce.
 • Dużo łatwiej jej spotykać się w ten sposób. To dla mnie dodatkowe szczęście. Dziękuję Bogu za Was
 • Mimo, że to spotkania on-line i nie miałyśmy okazji spotkać się “w realu”, to czujemy się tutaj jak stare, dobre przyjaciółki! Bezcenne!
  Bardzo cenne treści, cenne myśli, wartościowy czas w małych grupkach
 • Cenię sobie to, że rozmawiamy na tematy ważne- szczerze i głęboko.
 • Poruszyły mnie historie kobiet, które dzieliły się swoimi zmaganiami i zwycięstwami na drodze do przebaczenia.
 • To było praktyczne spotkanie – zachęcające do prawdziwej przemiany życia. Jestem zachęcona, by przebaczać innym, nie pozwalać, by w moim sercu tkwiła gorycz, użalanie się nad sobą, gniew, urazy i inne toksyczne i niszczące uczucia.
Otulona – spotkania on-line dla dziewczyn
Przewiń do góry