Poznaj zbawienie dziś

Jak można zostać zbawionym dziś?

Mam dla Ciebie super dobrą wiadomość
Bez względu na to w jakim jesteś miejscu, co zrobiłaś lub co zrobiłeś w swoim życiu.
Bóg Ciebie kocha.
Nawet powiem więcej: Bóg szaleje za Tobą!
I Bóg chce żebyś doświadczała, doświadczał bliskiej relacji z Nim.
Jednak ze względu na to, że my jako ludzie wybraliśmy swoją drogę życia. Że stwierdziliśmy, że nie chcemy żyć z Bogiem.
Zrobiliśmy też wiele niefajnych rzeczy w swoim życiu. Niefajnych wobec perspektywy swojej, ale też niefajnych wobec perspektywy naszej. Po prostu są pewne rzeczy, których się wstydzimy.
Z tego powodu właśnie jesteśmy oddzieleni od Boga. I nie możemy doświadczać tej Bożej miłości w naszym życiu.
Jednak Bóg nie pozostawił nas samymi z tym problemem. Bóg dał Jezusa Chrystusa jako tego, który umarł i zmartwychwstał i On przebaczył nasze grzechy. On może wziąć wszystkie nasze grzechy na siebie. Jest taki werset, który mówi: „Tak Bóg umiłował świat, ze każdy kto w niego wierzy nie zginie ale ma życie wieczne.” (ewangelia Jana 3:16).

Każdy, kto w niego wierzy. I tak naprawdę każdy z nas czeka przed taką decyzją ze względu na to, że Bóg dał każdemu człowiekowi wolną wolę, to po naszej stronie stoi decyzja tego po prostu, czy my zaufamy. Czy zaufamy Bogu, że to jest prawda. Że Jezus żył, że Jezus jest wystarczająca ofiarą za nasze grzechy i powiemy Panu Bogu „Tak, chcę aby Pan Jezus stał się moim Panem i Zbawicielem”
Chrześcijaninem nie stajemy się z powodu tego, że jesteśmy ochrzczeni. Chrześcijanami stajemy się, ponieważ wierzymy w Jezusa Chrystusa. Wystarczy tylko wiara.

Pobierz DARMOWY eBook – Historie Zmienionego Życia: www.dziewczynysiespotykaja.pl/ewangelia

Przewiń na górę