wyjątkowa kobieta - kurs online lub stacjonarny z Dziewczyny Się Spotykają

Wyjątkowa Kobieta – edycja 3 (2023/24) – zapisy zamknięte

Hej Dziewczyno!
Zapraszamy na wyjątkowy program dla Wyjątkowej Kobiety, jaką jesteś właśnie TY!
Edycja 3 (on-line) lub stacjonarnie na terenie Gdańska rusza po wakacjach 2023. Zapisz się tu: https://forms.gle/Ru97s43NeLydNYv37 – wybierz – kurs online lub stacjonarny (Gdańsk, dokładny adres będzie podany po wakacjach zapisanym uczestniczkom)

Kiedy odbywają się spotkania?

Spotykamy się co dwa – trzy tygodnie o godzinie 19:00 – kursy on line we wtorki, grupa stacjonarna w Gdańsku ustali dogodny termin.

Pierwsze spotkanie odbędzie się po wakacjach 2023. Link do spotkania on line otrzymają dziewczyny, które się zapisały przez formularz do 10.09.2023. Daty kolejnych spotkań i linki na spotkanie zoom będą wysyłane mailem. Dodatkowo powiadomienia będą pojawiać się na zamkniętej grupie na Facebooku. Zaproszenie do tej grupy otrzymają zapisane uczestniczki.

Wyjątkowa Kobieta – masz wartość, znaczenie i wpływ

Jesteśmy Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili.

List do Efezjan 2,10

Jeżeli:

 • marzysz o rozwinięciu skrzydeł
 • brakuje Ci poczucia pewności siebie
 • masz wrażenie, że to inni planują Twoje życie
 • borykasz się z ustawieniem priorytetów
 • zdecydowanie chcesz ZMIANY!

To ten program jest dla Ciebie!

Zobacz zaproszenie video

Cel

Celem programu „Wyjątkowa kobieta” jest stworzenie przestrzeni Twojego rozwoju – zarówno osobistego, jak i duchowego.

Rozwiń się i odkryj:

 • swoją wartość
 • Twoje unikalne talenty, mocne strony
 • potencjał, jakim obdarzył Cię Stwórca
 • sposób, w jaki możesz mieć wpływ na życie swoje i innych

Co osiągniesz poprzez ukończenie kursu?

Kurs „Wyjątkowa kobieta” pomoże Ci:

 • dostrzec Boży plan dla Twojego życia
 • mądrze stawiać granice
 • trzymać się ustalonych priorytetów
 • określić, co jest Twoją prawdziwą pasją
 • odważnie realizować swoje pasje i powołanie
 • żyć w zgodzie z tym, kim jesteś w głębi serca
 • nauczyć się pokonywać życiowe przeszkody
 • podejmować decyzje w oparciu o Boże Słowo
 • świadomie kreować otaczającą Cię rzeczywistość

Warsztaty będą wymagały Twojego zaangażowania i pracy własnej, co jest  podstawą osiągnięcia realnej zmiany.

Poszczególne etapy wynikają z poprzednich, dlatego ważne jest, byś uczestniczyła we wszystkich zajęciach. Zapewniamy Cię, że naprawdę warto!

Jak długo trwa program?

Warsztaty obejmują 8-10 spotkań w grupie kilku osób (zajmie to nam kilka miesięcy). Prowadzone są metodą coachingu. Osoba prowadząca grupę jedynie kieruje procesem. Dodatkowo, uczestniczki pracują w stałych parach, ucząc się od siebie i inspirując nawzajem.

Poznaj osoby prowadzące

Spotkania online

Agnieszka Stiff jest misjonarką Chrześcijańskiego Ruchu Mt28. Jej pasją jest wspieranie i prowadzenie kobiet w duchowym wzroście. Obecnie mieszka w Gdańsku, ale ma za sobą czteroletni wyjazd misyjny do Rostowa nad Donem w Rosji oraz pięcioletni pobyt w szkole biblijnej w Stanach Zjednoczonych. Agnieszka jest mamą adopcyjną 16-letniej Wiktorii i od niedawna także żoną Roya.

Czas wolny lubi spędzać z dobrą książką na łonie przyrody, najchętniej nad jeziorem.

Od początków (2018 r.) współtworząca Dziewczyny Się Spotykają.

Maryla WłodkowskaMam na imię Maryla. Nazywają mnie Mary:-) Doświadczyłam pewnego rodzaju procesu w akceptacji swego imienia. Może to sprawiło, że jestem nadwrażliwa w pracy z dziećmi. Najchętniej widziałabym świat w różowych kolorach, bezkonfliktowy, bez konieczności podejmowania trudnych decyzji i wyzwań…Ale to przecież niemożliwe…Chyba że doświadczę nieba już tu, na ziemi. Dlatego upodobałam sobie warsztaty Wyjątkowa kobieta…by uczyć się, jak odkrywać i rozwijać swój potencjał, który dał mi Bóg. On jest dobry, zawsze…a odkrywanie Jego dobroci i dzielenie się tym na pewno jest niebem na ziemi.


Justyna Konieczna – uwielbia wspierać, motywować, odnajdywać i rozwijać talenty
w drugim człowieku, aby służyły one jeszcze prężniej Bogu i ludziom. Sama zawdzięcza Najwyższemu nowe życie pełne pasji oparte na wielu kryzysowych momentach zwrotnych, dlatego wie jak zagrzewać mądrze do boju w trudach życia, pokonywać wyzwania, czerpać z nich siłę, nadawać sens w niemocy. Z wykształcenia nauczyciel języka niemieckiego (nie obcy jej również język angielski czy norweski), hr manager, coach, pedagog posiadający certyfikat z Polskiego Języka Migowego, doradca zawodowy, aktualnie pracuje w szwajcarskiej firmie jako HR Generalist.

Olga Nerc – z pasją tworzy i zarządza rewelacyjnymi projektami. Współtworząca Dziewczyny Się Spotykają od 2018 roku, prowadząca projekt EWANGELICZNI, a także wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw. Z charakteru „focus oriented maximizer”, z wykształcenia –  marketingowiec. Prywatnie – szczęśliwa żona od ponad 24 lat, mama 3 dzieci.

Olga Nerc

Spotkania stacjonarne w Gdańsku

Gosia Wierchoła – pomaganie jest obecne niemal od zawsze w jej życiorysie, zarówno w tym osobistym jak i w tym zawodowym. Z wykształcenia – project manager, nauczyciel, pedagog, redaktor… z wyboru – mama. Lubi działać w zespole, a kontakt z ludźmi dodaje jej energii do życia, dlatego tak uwielbia spotkania z DZIEWCZYNAMI;).  W wolnym czasie, marzy o dalekich podróżach, spaceruje, ogląda stare filmy, czasem coś przeczyta. Od ponad 30 lat żona, mama dzieci dorosłych i mniej dorosłych, a niedługo po raz pierwszy babcia;) Wdzięczna Panu Bogu za to, co już za nią i za to, co jeszcze przed nią!

Aneta Kołton, gdzieś w środku jestem dziewczyną znad morza ale kilka lat temu zachwyciły mnie góry. Uwielbiam książki i podróże. Skończyłam socjologię i jestem obserwatorem rzeczywistości. Pomagam ludziom w rozwoju duchowym, jestem mentorem i life coachem. Moją pasja jest towarzyszenie ludziom ich w życiowych małych i dużych krokach. 

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki nastolatków.

Podręcznik i koszty

Kurs przeprowadzamy na podstawie podręcznika, który zawiera pomocne narzędzia takie jak: mapa życia, tabela wartości, test osobowości, kwestionariusz oceny rzeczywistości i wiele innych ćwiczeń. 

Udział w kursie jest bezpłatny!!! Należy jedynie zakupić podręcznik (koszt 50 zł + koszty przesyłki), który wyślemy zapisanym uczestniczkom. Nr konta, na który należy dokonać wpłaty podamy mailowo.

Struktura kursu

Kurs podzielonych na 3 sekcje:

 1. Fundament
 2. Kierunek
 3. Działania

W ramach każdej sekcji poznasz po dwie zasady, zaczerpnięte z Biblii, a które warto zastosować w życiu na co dzień.

Oto one:

FUNDAMENTzasady, które prowadzą do wewnętrznej odnowy:

 • Odkryj swoją wyjątkowość.
 • Przyjdź do Źródła.

KIERUNEKzasady, które kształtują twój umysł, uczucia i wolę:

 • Odkryj swoje powołanie.
 • Zmień swoje życie.

DZIAŁANIEzasady, które pomagają ci kontynuować podróż:

 • Żyj celowo.
 • Bądź wytrwała.

Opinie po 1 edycji

To był kurs, który pomógł mi uporządkować wiedzę o mnie samej i naprowadzić mnie na moją życiowa misję i powołanie, które dał mi Bóg. Polecam gorąco!

Sylwia 

Kupa ćwiczeń sprawiała, że mózg parował, ale z tej pracy wyłonił się obraz mnie samej – wyjątkowej, z Bożą misją wplecioną w moje DNA. 

Olga 

Warsztaty (stacjonarne) były świetnie przygotowane, piękne prezentacje, ciekawe ilustracje w formie happeningów, różnorodność i to, co dla mnie jest ważne – rozmowy w grupach o swoich wątpliwościach, zmaganiach, ale i odkryciach i sukcesach. Temat wyjątkowości był mi znany wcześniej, robiłam różne profesjonalne testy osobowościowe w przeszłości. A i tak warto było wziąć udział, bo odkryłam nowe rzeczy o sobie, np.: zrozumiałam, że chcę więcej rozmawiać z moimi nastoletnimi dziećmi (trzeba wymyślić dobre pytania :o) i się nie poddawać).

Gosia

Przewiń na górę