Od lęku do wolności - kurs on line z Dziewczyny Się Spotykają

Od lęku do wolności – kurs on line z Dziewczyny Się Spotykają

Zapraszamy na kolejny kurs dla Ciebie. Strach i lęk towarzyszą nam często, okradają nas z radości i zdrowia. Podczas kilkunastu spotkań poznamy sposób jak mieć pokój w czasach, kiedy tego pokoju brakuje, jak spokojnie spać kiedy wokoło wiele powodów do koszmarów nocnych.

Jeżeli:

  • Boisz się o przyszłość
  • Zdrowie
  • Dzieci
  • Pieniądze
  • Pracę
  • Boisz się odrzucenia

To te spotkania są właśnie dla Ciebie! Zapisz się tu: https://forms.gle/uyr7QnRyaDW4QFND9

Biblia i Pan Bóg

Mówimy wprost – na naszych spotkaniach mówimy dużo o Bogu i codziennym życiu z Nim, Jego miłości, akceptacji, przebaczeniu. Często zaglądamy do Pisma Świętego – ono jest niezmienną prawdą, fundamentem, pełnym nadziei podręcznikiem codziennego życia.

Nie musisz chodzić do żadnego kościoła aby uczestniczyć w naszych spotkaniach, ale możesz chodzić tam regularnie. Nie musisz nawet wierzyć w Boga aby czuć się u nas mile.

Czekamy na Ciebie. Zapisz się tu: https://forms.gle/uyr7QnRyaDW4QFND9

Zapisy i Daty

Zaczynamy po wakacjach 2023 będziemy spotykać się w poniedziałki co 2-3 tygodnie o godzinie 19:30, zapisz się tu: https://forms.gle/uyr7QnRyaDW4QFND9

Daty spotkań:

2023

  • 18.09
  • 2.10, 16.10, 30.10
  • 13.11, 27.11,
  • 11.12 – ostatnie spotkanie

Koniecznie powiedz o tym kursie koleżance. Kurs na podstawie książki: Od lęku do wolności, Grace Fox – warto zakupić. Zapraszamy na każde spotkanie, jeżeli nie będziesz z nami od początku – nie martw się – dołącz wtedy, kiedy możesz. 

Jeżeli masz pytania – pisz: kontakt@dziewczynysiespotykaja.pl

LINK do spotkań:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/84182855291?pwd=Qm1IRW51dld1Q0krOTREUTFKTi9Rdz09

Meeting ID: 841 8285 5291, Passcode: 869094

Warunki udziału w spotkaniach


Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Dajemy z siebie 120% aby każde spotkanie było wyjątkowe i żebyś z Bożą pomocą odnalazła odpowiedź na to, co Cię męczy, czego się boisz.
Zawsze jednak możesz nas wesprzeć! Nasze wydatki to koszty utrzymania strony, zooma, płatnej obecności w Social Media. Jak nas wesprzeć? Info tutaj: https://dziewczynysiespotykaja.pl/wesprzyj/

Jak wygląda spotkanie?

Najpierw mamy super angażujące wprowadzenie do tematu (około 20-25 minut) – prezentację głównych myśli, osobiste doświadczenia osoby prowadzącej, historie z życia.

Po części ogólnej, dzielimy się na małe dyskusyjne grupy (udział jest dobrowolny – serdecznie zapraszamy jednak do udziału – można siedzieć cicho, można się udzielać – wszystkie chwyty dozwolone). Dyskusja w małych podgrupach trwa około 30-45 minut. Jest to niesamowicie wartościowy czas. Serdecznie zapraszamy!

Czy materiały można uzyskać w formie PDF czy trzeba posiadać książkę?

Zalecamy kupienie książki – nie jest droga, a myśli w niej zawarte są bezcenne. Będziesz do niej wracać jeszcze kilka lat po zakończeniu kursu.

Czy podczas spotkania wywołujecie do odpowiedzi?

Nie martw się, u nas wszystko jest dobrowolne. Szanujemy każdą dziewczynę, wypowiada się ten, kto ma ochotę.

Poznaj prowadzące

Ewa Turzańska – pasjonatka podróży, gór, jazdy na rowerze, czytania książek i ceramiki z Bolesławca. Wrażliwa na ludzką krzywdę i trudno znosząca nierówności społeczne. Od ponad kilkudziesięciu pomagająca ludziom stawać na nogi wobec przeciwności, które wydają się im nie do pokonania. Aktualnie w trakcie zdobywania kwalifikacji w kierunku psychoterapii. Wierzy, że Bóg przez trudności kształtuje charakter, serce i wiarę przez co stajemy się silniejsze jako kobiety, żony i matki. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwojga dzieci. Od początków (2018 r.) współtworząca Dziewczyny Się Spotykają.

Magda Garrison – pasjonatka fotografii, podróży, literatury, języków obcych,  i wszelkiego rodzaju rękodzieła :-).  Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nawiązywać relacje i spotykać się z bliskimi dziewczynami na kawie i fajnych rozmowach 🙂  Kocham Pana Boga i jestem wdzięczna za wszystko co mam i każdy dzień mojego życia. Od początków (2018 r.) współtworząca Dziewczyny Się Spotykają.

Beata Brzeźnicka – żona, mama dwójki wkraczających w dorosłe życie dzieci. Nauczycielka języka niemieckiego i religii. Pasjonatka coachingu i mentoringu w nurcie chrześcijańskim. Inicjatorka warsztatów dla kobiet i konferencji „Ważna i Odważna”. W ciągłym procesie uczenia się i wzrastania w wierze. Otwarta na nowe wyzwania, które odkrywa przed nią Bóg.

Alexandra Rempel Od dzieciństwa szukam  Obecności Boga w codzienności i „od święta”, a także kocham budować mosty między Bogiem i ludźmi.

Moim powołaniem jest asystowanie ludziom, których Bóg postawił na mej drodze, przy rozwijaniu ich podarownego im przez Boga potencjału. Jestem spełnioną kobietą (od 56 lat), szczęśliwą żoną (od 31 lat), entuzjastyczną mamą 26 i 22 letnich córek, a także pełną pasji pedagog społeczną (od 30 lat).

W wolnym czasie uwielbiam malować, pielęgnować tarasowe kwiaty, czytać i planować albo przyjazdy gości do nas, lub podróże do naszej międzynarodowej rodziny i przyjaciół.

Aleksandra Rempel

Olga Nerc – z pasją tworzy i zarządza rewelacyjnymi projektami. Współtworząca Dziewczyny Się Spotykają od 2018 roku, prowadząca projekt EWANGELICZNI, a także wyjazdy misyjne na Ukrainę oraz służbę dla małżeństw. Z charakteru „focus oriented maximizer”, z wykształcenia –  marketingowiec. Prywatnie – szczęśliwa żona od ponad 24 lat, mama 3 dzieci.

Agnieszka Stiff jest misjonarką Chrześcijańskiego Ruchu Mt28. Jej pasją jest wspieranie i prowadzenie kobiet w duchowym wzroście. Obecnie mieszka w Gdańsku, ale ma za sobą czteroletni wyjazd misyjny do Rostowa nad Donem w Rosji oraz pięcioletni pobyt w szkole biblijnej w Stanach Zjednoczonych. Agnieszka jest mamą adopcyjną 16-letniej Wiktorii i od niedawna także żoną Roya.

Czas wolny lubi spędzać z dobrą książką na łonie przyrody, najchętniej nad jeziorem.

Od początków (2018 r.) współtworząca Dziewczyny Się Spotykają.

Agnieszka Stiff


Zobacz też inne kursy


Nasze kursy odbywają się w różne dni tygodnia – tak abyś mogła wziąć udział w każdym z nich!
Wyjątkowa Kobieta – wtorki – zapisz się!
Praca, czy powołanie – środy – zapisz się
Od lęku do wolności – poniedziałki – zapisz się!

Przewiń na górę