ukojone serce - spotkania online Dziewczyny się Spotykają

Ukojone serce – spotkania online

Kochana dziewczyno,

Zapraszamy Cię na cykl spotkań on-line Ukojone serce.

Wszyscy potrzebujemy ukojonego serca, szczególnie w tym zagadkowym, pełnym niewiadomego czasie. Spotykamy się co wtorek, o godzinie 19:00. Spotkanie trwa około 1 godziny.

Cieszymy się bardzo, że do nas dołączysz. Musimy skupiać się na tym co prawdziwe, mądre, dodaje siły, wiary, nadziei i otuchy, i właśnie to będziemy robić podczas naszych spotkań.

Jak się spotykamy?

Używamy aplikacji ZOOM. Nie bój się – ogarniesz! Do każdego spotkania podamy link, wystarczy kliknąć, wpisać hasło i już.

Aby nasze spotkanie przebiegło sprawnie, należy zastosować pewne zasady:

1.   Dołącz się do spotkania w spokojnym miejscu bez innych osób w pokoju, pomieszczeniu.

2.   Kiedy nie zabieramy głosu, wyłączamy mikrofon.

3.   Ważne! Wyłącz skrzynkę mailową, messengera i inne powiadomienia, aby uczestnicy nie oglądali niepotrzebnych rzeczy :).

4.  Jeżeli przypadkowo włączy nam się funkcja “share screen”, na górze ekranu jest czerwony napis “stop share” i wyłączamy tę funkcję. Wszystko powinno wtedy wrócić do normy. Nie panikujmy!

5.     Na dolnym pasku jest “dymek”, czyli chat, kiedy się to włączy, z boku po prawej zobaczycie konwersację (chat) – a w nim przydatne linki, daty, wasze komentarze.

Co jest potrzebne na każde spotkanie?

– własny egzemplarz książki Ukojone serce. Książkę można zakupić: https://www.koinonia.org.pl/products/ukojone-serce. Na pierwsze dwa spotkania udostępnimy materiały. Tutaj link (ważny kilka dni) do pierwszego rozdziału: https://we.tl/t-yJ9F0e3Ubs

– notatnik – bardzo zachęcamy do tego, aby zaopatrzyć się w taki dziennik, który będzie nam towarzyszyć podczas spotkań. Pisanie ręczne, prowadzenie dziennika ma mnóstwo zalet dla naszego rozwoju, zmian, pamięci.

– Biblia – dobrze jest mieć własną. Będziemy się na nią powoływać na każdym spotkaniu.

– kawa :), herbata i inne napoje wyskokowe 🙂
– długopis

Drugie spotkanie – 31.03.2020, godz:19:00

Temat: W zgodzie z rzeczywistością

Czytamy rozdział 2 z Ukojone serce – https://www.koinonia.org.pl/products/ukojone-serce .

Dwa pierwsze rozdziały do pobrania tutaj: link

Aby dołączyć do spotkania kliknij w link:

https://zoom.us/j/5243102768 Meeting ID: 524 310 2768

ekran ZOOM
Przykładowy ekran ZOOM

Daj znać, czy będziesz: kontakt@dziewczynysiespotykaja.pl

Zapraszamy do grupy na Facebooku, tam przypomnienia o spotkaniach, komentarze, społeczność. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/ukojone/

O książce Ukojone serce:

Odkryj tajemnicę radości i wewnętrznego pokoju

Większość z nas warunkuje swoje poczucie zadowolenia okolicznościami, uzależnia je od własnych uczuć czy też uczuć innych ludzi. Jednak prawdziwe zadowolenie jest niezależne od warunków, w jakich się znajdujemy. Jest stanem serca, a nie stanem rzeczy.

Przyjmij zaproszenie autorki do wspólnej podróży, która pomoże ci zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście, i doświadczyć zmiany w patrzeniu na otaczający świat, ludzi czy nawet siebie samą, a także rolę, którą przyszło ci spełniać. Dostrzeżesz, jak zamartwianie się, niepokoje i skupianie się na niewłaściwych rzeczach odciągają cię od doświadczania pełnej radości w sercu.

Gdy odkryjesz już tajemnicę zadowolenia, twoje serce i umysł wypełni niezwykły pokój. Ujrzysz Boga w nowy sposób i doświadczysz  obecności Tego, który jest Błogosławionym Władcą, Królem królów i Panem panów. Książkę można zakupić: https://www.koinonia.org.pl/products/ukojone-serce

Poprzednie spotkania

  • Wtorek 24.03.2020, godzina 19:00. Poprowadzi je Agnieszka Stiff.
    Tytuł: Moja podróż ku zadowoleniu

Materiały (podamy wkrótce), chyba że masz książkę, jak nie to kup https://www.koinonia.org.pl/products/ukojone-serce

Aby dołączyć do spotkania kliknij w link:

Przewiń do góry